WELLNESS I SPA – RELAKS DLA ZDROWIA I URODY 

 

Dobrodziejstwa centrum SPA to możliwość korzystania z krytego basenu, jacuzzi, zakosztowanie aromaterapii w grocie solnej oraz relaks w saunie suchej, łaźni parowej oraz w kabinie podczerwieni.

Na hotelowych gości czeka 10 gabinetów odnowy biologicznej, w których nawet krótka wizyta zapewnia relaks i poprawia samopoczucie. Pod baczną opieką naszych specjalistów można skorzystać z imponującej oferty masaży oraz z zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało.

Dla Gości poszukujących czegoś nowego, niebanalnego i oryginalnego, nasze Spa pozwala przenieść się do świata luksusu oraz pomóc przywrócić energię i doskonały nastrój.

Naszą ideą jest wiara w terapeutyczną moc dotyku dłoni naszych terapeutów, którzy dogłębnie rozumieją sens pojęcia „wellness”, stąd nasza oferta obfituje w zabiegi wykonywane manualnie, bez użycia maszyn. Ciekawe propozycje masaży ajurwedyjskich i orientalnych pozwoliły nam na stworzenie unikalnego menu SPA.

Centrum Wellness & Spa to idealne miejsce dla wszystkich Gości pragnących przeżyć coś cennego i niezapomnianego, to czas na oderwanie się od szarej i zabieganej rzeczywistości by doznać luksusowego relaksu i błogiego wypoczynku.